Top 5 rychlých půjček

Osobí úvěry jsou jednoduchým a rychlým způsobem, jak spravovat a dosáhnout svých finančních cílů. Získání úvěru nebylo nikdy snazší, protože trh je plný nabídek. 

SPONSORED LINKS

Ale jako je tomu i všeho, i zde existují úvěry, které jsou horší než jiné. Dnes se budeme zabývat tím, co musíte vzít v úvahu při žádosti o úvěr!

Osobní úvěry jsou velmi jednoduché. Představují peníze, které si půjčíte od banky nebo online věřitele a musíte je v průběhu několika let postupně splácet. Půjčené peníze lze použít na cokoli, co chcete, a své výdaje nemusíte nikomu zdůvodňovat. Lidé si tyto úvěry berou na nákup aut, domů, pomůcek, oblečení, splácení dalších úvěrů a mnoho dalšího. Na rozdíl od běžných úvěrů nemusíte rušit svým majetkem. Pokud je nezaplatíte, nepřijdete o váš dům. Proto se jim říká nezajištěné úvěry.

Získat osobní úvěr je snadné, alespoň v České republice. Než jej získáte, budete muset získat souhlas věřitele, aby bylo jasné, že skutečně máte možnost půjčku splatit. Při žádosti o úvěr budete také muset doložit určitou dokumentaci.

   –  Občanský průkaz

   –  Ověření od zaměstnavatele (výplatní páska)

   –  Povolení k pobytu

   –  Věk (minimálně 18 let)

Úvěr můžete získat také od online bank nebo online věřitelů. Díky tomu je získání osobního úvěru ve většině případů velmi pohodlné a jednoduché.

Pokud uvažujete o tom, že si úvěr zařídíte, zde jsou některé z nejlepších bank, které nabízejí tento typ úvěrů za skvělé ceny a se snadnou možností splácení!

Komerční Banka (KB)

Komerční banka je jednou z největších bank v České republice. Nabízejí širokou škálu služeb, které pokrývají mnoho retailových investic a podnikového bankovnictví. Poskytují své služby více než 1.6 milionu uživatelů a mají přibližně 400 poboček po celé zemi. Získat od nich osobní úvěr je snadné. Budete muset mít účet u KB. Poté odešlete svou žádost a dohodnete se na částce, době splácení a termínech splácení. Fixní sazba se obvykle pohybuje kolem 4.3 % ročního úroku, i když se o této sazbě může vyjednávat. To vše lze provést do 30 minut, díky čemuž je získání tohoto typu úvěru super rychlé! Minimální částka je 10 000 Kč, maximální pak 2 500 000 Kč. Doba splácení se pohybuje mezi 12 a 96 měsíci.

KB má jedno z nejvyšších hodnocení osobních úvěrů, protože zákazníci jsou obvykle spokojeni se službou, kterou dostávají. Nabízejí férové ceny a celý proces je poměrně snadný.

Equa Bank

Equa Bank je komerční banka. Jedná se o bezhotovostní banku, ale stále nabízí spoustu věcí, které nabízejí i běžné banky. Jednou z jejich největších funkcí jsou i osobní úvěry, které lze zařídit zcela online. Minimální výše půjčky je 5 000 Kč a maximální 700 000 Kč. Samotná banka má fixní úrokovou sazbu 3.9 % ročně a RPSN 3.9 %. Půjčky jsou flexibilní a doba splácení se pohybuje od 3 do 120 měsíců! [2]

Raiffeisenbank

Raiffeisenbank je rakouská banka, která nabízí své služby po celé Evropě. Jedná se o velkou banku i v České republice a její služby jsou skvělé!

Raiffeisen Bank nabízí osobní úvěry v rozmezí od 20 000 do 700 000 Kč. A jediné, co potřebujete, je, aby vám bylo 18 nebo více a abyste měli občanský průkaz. Úrokové sazby jsou zcela variabilní v závislosti na vašem finančním stavu a kreditním skóre a pohybují se od 3,99 % do 9,9 % ročně. Doba splácení se pohybuje od 6 do 96 měsíců. Provize a poplatky za úvěr se neplatí! [3]

Československá obchodní banka (ČSOB)

ČSOB je jednou z největších a nejdůvěryhodnějších bank, které v současnosti v zemi působí. Nabízejí řadu služeb jednotlivcům a společnostem a osobní úvěry jsou jednou z nich. Mají kolem 300 poboček po celé zemi a mezi obyvateli jsou velmi populární. Jejich úvěry lze snadno získat s úrokovou sazbou 4.9 % a RPSN 5 %. Výše úvěru se pohybuje od 20 000 Kč do 800 000 Kč a pokud se vám podaří úvěr splatit do 3 měsíců, úroky vám budou vráceny, což je neuvěřitelné! [4]

Získat osobní úvěr není těžké. Pokud dostanete nabídku, která se neshoduje s tím, co hledáte, můžete se podívat na jiné nabídky a navzájem je porovnat. Pokud máte solidní úvěrovou historii, získáte mnohem lepší nabídky a více možností, které je třeba zvážit. Vezměte si všechny nabídky a porovnejte je jednotlivě, než se zavážete k jakémukoli osobnímu úvěru.

SPONSORED LINKS

[1] “Personal Loan.” Personal Loan for Anything | Commercial Bank. https://www.kb.cz/en/individuals/loans/personal-loan.

[2] “Loan for Everything from 3.8% P.a., without Fees.” Equa Bank. https://www.equabank.cz/en/loans/loan.

[3] “Quick Loan: Raiffeisenbank.” Raiffeisenbank A.s. https://www.rb.cz/en/personal/loans/quick-loan.

[4] Loan for Anything/ ČSOB. https://www.csob.cz/portal/people/loans/loan-for-anything

Contact: P. J. Williams / Six Reviews Public Relations
Phone: (416) 531-8107
Address: 18 Tinder Cres North York ON M4A 1L4, Canada
Email: [email protected]