Nejlepší solární nabídky v Česku!

Solární panely jsou budoucností výroby energie.

Sponsored Listings

S několika solárními panely se můžete stát zcela nezávislými na národní síti nebo alespoň snížit své účty za elektřinu. Solární energie je také jednou z nejčistších metod výroby energie, což znamená, že méně znečišťujete a méně přispíváte ke globální úrovni znečištění.

Solární panely jsou pro většinu lidí v Česku stále příliš drahé. Ale naštěstí existuje několik neuvěřitelných nabídek online, které vám mohou pomoci koupit levné solární panely a rychle nainstalovat váš solární systém. Bez ohledu na to, zda se pokoušíte instalovat solární systémy pro ohřev vody nebo běžné fotovoltaické panely, tyto nabídky vám pomohou ušetřit peníze a získat nejlepší možnou nabídku!

Solar IT

Regulus

Regulus [1] je jedním z největších českých dodavatelů solární energie. Společnost sídlí v Praze, ale své služby nabízí ve všech zemích. Nejčastěji se zabývají tepelnými čerpadly, solárními systémy pro ohřev vody, větráním s rekuperací tepla, regulátory, termostaty, bojlery a solárními panely.

V závislosti na tom, co potřebujete, může být Regulus jedním z nejlepších solárních poskytovatelů v celé zemi!

Topmont

Petr Slapnička – Topmont [2] je solární montážní firma se sídlem v Rakovníku. Jsou jednou z nejlepších technických společností na tomto seznamu. Nabízejí širokou škálu produktů a služeb, které mohou každému zákazníkovi pomoci získat ty nejlepší solární panely a instalace za dostupnou cenu. Jejich instalační služby jsou neuvěřitelné a dokážou extrémně rychle nainstalovat jakoukoli sluneční soustavu. Poskytují projektovou dokumentaci, elektrikářské práce a vše, co váš domov potřebuje, aby mohl začít využívat solární energii!

Solaris

Máte zájem o komplexní fotovoltaické řešení na klíč? Solaris [3] by pro vás mohl být ideální zápas! Pomáhají zákazníkům vybrat ty správné panely, nainstalovat je a nastavit vše tak, abyste získali udržitelnou zelenou energii v celém svém domě. Poskytují dokonce pomoc s identifikací a využíváním vládních dotací, které mohou pomoci dramaticky snížit náklady. Tato sedlčanská firma nabízí na své baterie a měniče plnou záruku 10 let!

Produkty Avex

Jedná se o jednu z nejvíce zaoblených společností na seznamu. Avex [4] fušuje do mnoha průmyslových odvětví od oceli, gumy až po solární panely. Jsou schopným výrobcem fotovoltaických panelů a příslušenství potřebného k jejich správné a cenově dostupné instalaci. Podívejte se na ně a přesvědčte se sami, co mohou nabídnout!

Fitcraft Energy

Fitcraft [5] je novější, ale velmi schopná společnost, která se snaží svým zákazníkům poskytovat udržitelnou energii. Mají řadu produktů, které pomáhají zefektivnit a maximálně zjednodušit přechod na solární energii. Na svých webových stránkách poskytují neuvěřitelné baterie, sady pro domácí instalaci a mnoho dalšího. V kombinaci s instalační firmou může být Fitcraft Energy perfektní volbou pro potenciální solární zákazníky!

 

References used in this article: 

[1] https://www.regulus.cz/ 

[2] http://www.topmont.net/

[3] https://www.solars.cz/

[4] https://www.avexproducts.com/ 

[5] https://fitcraftenergy.cz/