Türkiye'de Bireysel Banka Kredileri

Bireysel banka kredileri birçok kişinin istedikleri şeyleri finanse etmek veya yatırım yapmak için başvurdukları finansal seçeneklerden birisidir. Bireysel kredi seçeneklerinin hepsi aynı değildir ve bazıları diğerlerinden daha iyidir. 

SPONSORED LISTING

Türkiye’de bireysel kredi söz konusu olduğunda en iyi bankaları bir araya getirdik. Bu bankalarda hiçbir gizli maliyet veya koşul bulunmadığından emin olabilirsiniz!

Bireysel Kredi Nedir?

Bireysel kredi, bankalardan, online borç verenler veya kredi birliklerinden alınan kredilerdir. Bu krediler genellikle küçüktür ve aylık taksitler halinde geri ödenir. Bu krediler, herhangi bir harcama kanıtı göstermeksizin istediğiniz şeyi finanse etmek için kullanılabilir. Bunun gibi birçok nedenden dolayı bu krediler oldukça popülerdir.

Bireysel krediye neden ihtiyaç duyarsınız?

Bireysel kredilere başvurmak çok basittir, ancak öncelikle bazı koşulları karşılamanız ve bankaya şu belgeleri sunmanız gerekir:

   –  Bir tür kimlik belgesi (Kimlik kartları, Sürücü Belgesi veya Pasaport)

   –  Adınıza düzenlenmiş bir fatura (herhangi bir hizmet faturası)

   –  Gelir beyanı

   – 18 yaşından büyük olmalısınız

Avantajları nelerdir?

Bireysel krediler esnektir ve normal kredilerin sunmadığı özgürlükler sunar. Paranızı nasıl kullanacağınızı birtakım kurallara bağlayan normal kredilerin aksine, bireysel kredileri istediğiniz herhangi bir şey için kullanabilirsiniz.

   –  İstediğiniz herhangi bir şey için kullanabilirsiniz

   –  Aldığınız kredi karşılığında herhangi bir teminat göstermenize gerek yoktur. Bu, herhangi bir varlığa sahip olmayan müşteriler için çok büyük bir avantajdır.

   –  Bu krediler bankalardan, kredi birliklerinden veya online borç verenlerden alınabilir. Bu, bu kredilere ulaşmayı daha hızlı ve basit bir hale getirmektedir.

   –  Aylık ödemeleriniz her zaman aynıdır. Aylık ödeme tutarı sabittir ve kredi başvurusunda anlaştığınız tutarla sınırlıdır.

   –  Bunu, mevcut borçlarınızı yeniden yapılandırmak için kullanabilirsiniz.

   –  Birçok alternatif geri ödeme şartı söz konusudur. Vade dahi değiştirilebilir.

   – İşte Türkiye’de avantajlı şartlarla bireysel kredi sunan en iyi bankalar.

 

OdeaBank

OdeaBank işletmelere ve bireylere çeşitli bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Bireysel müşteriler için, düşük faiz oranları ile çok avantajlı bireysel krediler sunmaktadırlar. Bu kredilere başvurmak çok basittir ve sadece kimlik kartı, fatura ve gelir beyanı yeterlidir. [1]

Belgelerinizi gönderdikten sonra, başvurunuz değerlendirilecek ve onaylanırsa, 25 saat içerisinde paranız hesabınıza geçecek. Geri ödeme vadesi genellikle 12 ila 36 ay arasında değişebilmektedir. Kredi limitleri aynı zamanda kredi geçmişinize ve finansal durumunuza göre de belirlenmektedir.

 

Türk Ekonomi Bankası

Türk Ekonomi Bankası, Türkiye’nin en eski bankalarından birisidir. Kurumsal müşterilere odaklı olarak faaliyet göstermektedir. Ancak aynı zamanda müşterilerine avantajlı koşullarda bireysel krediler de vermektedirler.

Kredi almak için TEB şubelerinden herhangi birisini ziyaret edin ve kredi başvurusunda bulunun. Kredi faiz oranları genellikle sabittir ve kredi vadeleri 36 aya kadar çıkabilmektedir. [2]

 

İş Bankası

İş bankası, Türkiye’nin en büyük bankalarından birisidir. Bankanın elinde bulunan varlıklar, bankayı ülkenin en güçlü bankalarından birisi haline getirmektedir.

Banka, müşterilerine birçok nedenden dolayı kredi verebilmektedir. Krediler hakkında bilgi almak ve şart ve koşulları kabul ediyorsanız kredi başvurusunda bulunmak için banka şubelerinden birisini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu yaptığınız zaman, yanınızda geçerli bir kimlik belgesi bulunduğundan emin olun. [3]

 

DenizBank

DenizBank Türkiye’deki en büyük bankalardan birisidir. Bireysel bankacılık, ticari ve kurumsal bankacılık gibi hizmetler sunmaktadır. Banka sabit faiz oranına sahip çeşitli bireysel kredi seçenekleri sunmaktadır. Maksimum 1.000.000 TL’ye ve 36 aya kadar vadelerle kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için tek yapmanız gereken bir banka şubesine uğramak ve gerekli belgeleri ibraz etmektir. [4]

 

 

Sonuç

Bireysel krediler, bankaların genellikle kredi vermedikleri şeyleri finanse etmek için oldukça faydalıdır. Bu krediler varlıklarınızı teminat olarak göstermenizi gerektirmez ve bu yüzden herhangi bir varlığı bulunmayan kişiler için harika bir seçenektir. Hangi seçeneği tercih edeceğinize karar vermeden önce, araştırmanızı yapın ve seçenekleri değerlendiri

SPONSORED LISTING

[1] https://www.odeabank.com.tr/en/retail/loan/personal-lo

[2]https://www.teb.com.tr/for-you/personal-loan/.

[3]https://www.isbank.com.tr/en/personal-loan

[4]https://www.denizbank.com/en/loans/personal-loans/consumer-loan.aspx.

Contact: P. J. Williams / Six Reviews Public Relations
Phone: (416) 531-8107
Address: 18 Tinder Cres North York ON M4A 1L4, Canada
Email: [email protected]